PIZZERIA MOZZA, NEWPORT BEACH

Newport Beach’te İtalyan damak tadını yakaladığınız odun fırınının lezzetini taşıyan bir pizza istiyorsaniz bu mekana mutlaka uğrayın. Pizzeria Mozza‘ya öyle kapıdan geçerken uğrayıpta yer bulabileceğinizi düşünüyorsanız yanılıyorsunuz derim. Bu mekan ağzının tadini bilenler tarafından dolmuş hatta taşıyor. Burasi sadece bir pizzaci olmasina rağmen Newport’un şık ahalisini kaliteli şaraplarını açmış keyifle pizzalarını yerken görebilirsiniz.

If you want to have an Napolitan style pizza cooked in a wood owen you should check this place out.Pizzeria Mozza is not one of those places that you can stop by randomly, if you do so you will see that it is packed by people who has good taste and understands from quality. Although it is just a pizza place, you can see Newport Beachers enjoying their quality wines and eating their pizzas with total bliss.

Başlangıç olarak çiğ mantarlı  ve parmezanlı yeşil salata aldım

As starter I had green salad with raw mushrooms  and parmesan cheese.

Pizzam prosuttolu ve  taze rokalı idi. Hamuru normal pizzalara göre biraz daha kalın olsada içi boş ve sert bir hamur. Fazla peynirli pizzalara  alışıksanız  bu Napolitan tarzı olduğu için  normalden daha az peynirli benim damak tadım için mükemmel !


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *